i Zarządzanie w XXI wieku, to podstawa projektowania systemów zarządzania przedsiębiorstwem.

Tadek 05.02.2021

Polecane: https://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe

Rdzeniem systemu jest tzw. budżet, który opiera się na danych finansowych takich jak liczba pracowników, liczba kategorii zamówień czy przychody generowane przez kapitał. Wysokość składki jest ustalana przez pracodawcę i jest bezpośrednio związana z obowiązkami zawodowymi wykonywanymi przez pracownika.

Do wyboru jest szereg opcji, w tym automatyczne inicjowanie decyzji pracowników zgodnie z Systemem Diagnostyki Finansowej, tzw. system HIT. Pracownik otrzymuje dostęp w czasie rzeczywistym do danych finansowych firmy oraz natychmiastowy dostęp do raportu.

Nowy system zarządzania finansami oparty na systemie HIT charakteryzuje się wydajną strukturą, wysoką dostępnością dla pracownika, możliwością modyfikacji umowy na zasadach polityki prywatnej lub firmowej, możliwością sporządzenia listy usług oraz produkty zakupione dla konkretnego klienta, możliwość przelania określonych środków na poprzedniego klienta czy możliwość szybkiej oceny kondycji finansowej firmy.

Pracodawca ma pełną kontrolę nad działaniami wszystkich działów, komitetów i grup, a wszystkie decyzje podejmują specjaliści. Wszystkie realizowane przez firmę działania są certyfikowane przez GUS.

Nowy system zarządzania finansami wprowadza następujące zmiany:

przelanie określonych środków z kont w obcej walucie na konto klienta, który złożył zamówienie,

przelew określonych środków z konta na poprzednie konta pracownika,

możliwość natychmiastowego wyliczenia i osiągnięcia zysku na sprzedaży danego produktu

utrzymanie listy zasobów finansowych,

możliwość łatwego przelania pieniędzy z konta na konto klienta, który złożył zamówienie,

możliwość wpłaty do 50 000 zł z konta klienta, który złożył zamówienie,

możliwość szybkiej oceny kondycji finansowej firmy oraz możliwość przelania środków dotychczasowemu klientowi.

Nowy system oparty jest przede wszystkim na systemie HIT, którego działanie oparte jest na rzeczywistych danych, dzięki czemu na ostateczną decyzję dotyczącą przebiegu biznesu ma wpływ jedynie osąd zespołu sprzedaży.

System bazuje również na dotychczasowej wiedzy klientów. Wszystkie dane są zbierane przez firmę, a następnie analizowane w czasie rzeczywistym, co daje przewagę konkurencyjną technologiom sprzedaży. System pełni również rolę dodatkowego zasobu, dzięki któremu pracownik może dokonać zakupu bez konieczności wpisywania PIN-u.

Wszystkie te nowe funkcje oznaczają, że system może być używany przez każdego, kto jest zainteresowany wzmocnieniem własnej strategii sprzedaży.

Polecane: Katalog stron WWW

Polecane: Dobre strony www

Tagi: sprzedaży konta pracownika klienta nowy przelania system erp system ekai systemy operacyjne system binarny system ewp system operacyjny system of a down system kafeteryjny