1. Rodzaj konkretnej firmy i jej lokalizacja

Tadek 02.02.2021

Polecane: RSS

Biur podróży w ciągu 24 godzin jest wiele, ale jeśli chcemy skorzystać z usług jednego z bardziej odległych (np. z Warszawy do Zagrzebia), warto wybrać przewoźnika, który dotrze do celu na czas. Przykładem może być Ryanair. Jego oferta nie jest zbyt atrakcyjna dla osób preferujących szybkie połączenia, ale jest dobrym wyborem dla osób ceniących wygodę.

2. Sposób połączenia

Chcąc wykonać połączenie dalekobieżne powinniśmy wybrać połączenie bezpośrednie (np. KPN). Większość linii lotniczych oferuje bezpośrednie połączenie (LPL) podczas rezerwacji online. Zadzwonimy na określoną datę i godzinę. Następnie rezerwujemy lot i datę przylotu i ruszamy samolotem. Warto zadzwonić do firmy w celu potwierdzenia rezerwacji i upewnienia się, że połączenie dokona osoba, która zarezerwowała samolot.

3. Typ połączenia (DVB, DVC lub QRQR).

Do wyboru mamy (DVB, DVC, QRQR). Tego typu połączenia są zwykle wykonywane codziennie, ale czasami odbywają się również w każdy czwartek. Zaletą połączeń QRQR jest to, że są one realizowane drogą radiową, podczas gdy połączenia LPL (w tym Lufthansa QRQ) są często realizowane w formie wideokonferencji. W przypadku połączeń QRQR możemy również skorzystać z planów danych, gdzie nie ma konieczności umawiania się na spotkanie.

4. Metoda połączenia.

Większość przewoźników oferuje połączenia lotnicze (często transportem lotniczym), ale są też propozycje lotów samolotem, a nawet pociągiem. Ciekawą opcją jest też połączenie kolejowe, choć dotyczy to znacznie mniejszej liczby pociągów.

Polecane: Chemia gospodarcza online

Tagi: również qrqr datę firmy leasingowe firmy kurierskie opole firmy firmy kurierskie firmy budowlane firmy fotowoltaiczne